o mnie

Kolega mnie zapytał, czy według mnie praca prawnika może sprawiać przyjemność ? Oczywiście że tak. Każda praca, w której robi się to co naprawdę interesuje i naprawdę pasjonuje daje wiele satysfakcji.  W pracy adwokata znalazłem taką dziedzinę, w ramach której czas poświęcony na analizę przepisów i problemów prawnych, owocuje zadowoleniem z tego co i jak robię.

W mojej pracy skupiam się  na zagadnieniach związanych z prawem zamówień publicznych i partnerstwem publiczno-prywatnym. Moje doświadczenie w pracy dotyczącej tych zagadnień sięga samych początków mojej pracy zawodowej , czyli roku 2002. Powoli krok po kroku, przepisy prawa zamówień publicznych stawały się moją codziennością zawodową. Zauważyłem również, że to praca, która nie nuży mnie intelektualnie a czas poświęcony na szukanie optymalnych rozwiązań to czas spędzony w sposób bardzo emocjonujący i satysfakcjonujący.

Dlatego jeżeli chcesz żebym pomógł Ci w zagadnieniach związanych z zamówieniami publicznymi lub partnerstwem publiczno-prywatnym , to zrobię to z przyjemnością. Dla mnie Twoja sprawa, będzie kolejnym ciekawym wyzwaniem w poszukiwaniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Prywatnie, czasami idę sobie pobiegać, a że przebiegnę za jednym razem 100 lub więcej kilometrów, to już zupełnie inna historia…

Jeśli znalazłeś na moim blogu odpowiedź na Twoje pytania , to bardzo się cieszę. Jeśli jakiś temat zaciekawił Cię do tego stopnia, że postanowiłeś się ze mną skontaktować to tym bardziej mi miło.